Jak probíhá focení?

Slaďte si outfit, pózy i čas focení a buďte před objektivem jako ryba ve vodě. Focení totiž není jen tak a je třeba se na něj připravit. A protože toho Paní Betyová vyfotila už mnoho, tak má pro vás i mnoho týmu a chce se o ně podělit. Navíc – Paní Betyový fotí hlavně lidi. A většina lidí je ráda, když ví, do čeho jde.

Jste jedním z nich? Přečtěte si 10 tipů Paní Betyové. Budou se hodit.

10 tipů pohodového focení:

  1. Ničeho se nebojte. Paní Betyová má z toho focení stejnou trému jako vy.
  2. Slaďte se. Když už vás má být na focení víc, tak ať to ladí. Pokud se chce někdo obléknout jako kovboj, tak mu to buď vymluvte nebo si i vy sežeňte koně.
  3. Vše si domluvme předem. Máte nějaké speciální požadavky a přání? Bude vám na fotkách vadit jedno z vašich znamének nebo tetování, které jste si nechali udělat v pubertě? Stačí říct. ☺ Paní Betyová je tvor přizpůsobivý a vyhoví vám.
  4. Místo a čas tvoří polovinu fotky. Tak jako nepůjde fotit ve tmě, nejde moc dobře fotit ani v červenci na přímém slunci. Kdo by to byl řekl, že ty nejlepší fotky vznikají při západu slunce. Vybrat si správné místo a čas focení je jedna z těch nejdůležitějších věcí.
  5. Focení s dětmi. To není žádná sranda. Děti potřebují být vyspané a spokojené, aby spolupracovali. Přinejlepším byste s sebou měli mít i „rozesmívače“, který zajistí jejich pohled dítka do objektivu.
  6. Průběh focení. Paní Betyová fotí venku neboli v „exteriéru“, jak se tomu mezi fotografy říká. Focení trvá většinou 30 minut až hodinku. Ale uteče to jako nic.
  7. Svatební focení. Fotograf na svatbě nemůže chybět, pokud si na tak veleváženou pozici vyberete Paní Betyovou, bude si toho nesmírně vážit. Navíc se s vámi bude chtít předem potkat osobně. Třeba i na předmanželském focení, kde se seznámíte a domluvíte si podrobnosti vašeho velkého dne.
  8. Těhotenské focení. Ty nejlepší fotky vznikají kolem sedmého měsíce, tak na nic nečekejte. Při focení můžete vystřídat více outfitů, ať to na tom Instagramu nemáte jednotvárné.
  9. Finální výběr fotek. Z jednoho focení „vyvolá“ Paní Betyová většinou 50 fotek. Ze svatby jich můžete čekat 350. Všechny s úpravou a na linku, odkud si je jednoduše stáhnete. Dodání fotek je 14 dnů až 3 týdny.
  10. Reklamace. Něco se vám nezdá? Ten nos byste chtěli menší a tu úpravu jste si taky představovali jinak? Stačí říct a nějak to vyřešíme. ☺ Paní Betyová si z toho nic dělat nebude. Je to profík.

Tak co, jste připraveni? Stačí si domluvit termín.

Nejjednodušeji přes objednávkový formulář. Připište detaily, svá přání a zeptejte se na vše, co vás zajímá. Paní Betyová se už teď těší.

Více příspěvků

audiokniha hostů ve formě retro telefonu

Audiokniha na svatbu

Paní Betyová přichází s novou bombou – audiokniha hostů ve formě retro telefonu! A jak to funguje? Prostě zvednete sluchátko a nahráváte! 📞🎙️ S hlasovkami,

Celý příspěvek »

Vánoce na míru

Je to tu! Ta krásná a zářící doba vánoční! 🌟 A co dělá Vánoce ještě lepší? Samozřejmě, VÁNOČNÍ BAŇKY NA PŘÁNÍ! Baňky si můžete objednat

Celý příspěvek »

Paní Betyová používá soubory cookie. Chtěla, abyste to věděli.

Paní Betyová děkuje za zprávu a co nejdřív se Vám ozve.