Prosincové focení odvoláno

Vánoční focení bylo z důvodů zhoršení pandemické situace zrušeno.

Paní Betyová Vás přenese do vánočních svátků už na přelomu listopadu a prosince. Letos si pro Vás Paní Betyová nachystala bílou scénu.

V sobotu 27. 11. a v neděli 28. 11. a v úterý 30. 11. a středu 1. 12. chystá Paní Betyová VÁNOČNÍ FOCENÍ v dětské Kavárně Lízátko v Opavě. Termín na tematické vánoční focení rodin, dětí, párů i jednotlivců si můžete zamluvit na tomto formuláři. Stačí napsat o který typ focení a který den máte zájem a Paní Betyová Vám obratem zašle seznam volných časů a detaily.

Ceník vánočního focení

Můžete si vybrat ze dvou variant vánočního focení. Varianta Standard zahrnuje 5 upravených snímků, které obdržíte v elektronické i tištěné podobě (rozměr 10×15 cm). Orientační doba focení je 30 minut. Cenu zaplatíte hotově v den focení.

CENA VARIANTY STANDARD: 890 Kč


 

Varianta Express zahrnuje 1 upravený snímek v 5 kopiích v elektronické i tištěné podobě (rozměr 10×15 cm). Orientační doba focení je 10 minut. Cenu zaplatíte hotově v den focení.

CENA VARIANTY EXPRESS: 290 KČ


Na vánoční focení 2021 je třeba se předem objednat emailem. Cenu služby zaplatíte hotově v den focení. Více informací se dozvíte v emailu, který Paní Betyová zašle jako odpověď všem zájemcům o focení.

Vánoční focení se koná ve spolupráci s opavským ateliérem DEEP media studio a dětskou kavárnou Lízátko.


Vánoční focení 2020

 

Více příspěvků

audiokniha hostů ve formě retro telefonu

Audiokniha na svatbu

Paní Betyová přichází s novou bombou – audiokniha hostů ve formě retro telefonu! A jak to funguje? Prostě zvednete sluchátko a nahráváte! 📞🎙️ S hlasovkami,

Celý příspěvek »

Vánoce na míru

Je to tu! Ta krásná a zářící doba vánoční! 🌟 A co dělá Vánoce ještě lepší? Samozřejmě, VÁNOČNÍ BAŇKY NA PŘÁNÍ! Baňky si můžete objednat

Celý příspěvek »

Paní Betyová používá soubory cookie. Chtěla, abyste to věděli.

Paní Betyová děkuje za zprávu a co nejdřív se Vám ozve.