Zdraví Vás Paní Betyová!

Paní Betyová je projekt mámy a dcery, které už toho měly tolik, že si musely vymyslet další paní. Paní Betyová fotí, píše, grafikuje, svatbuje, drhá, upcykluje, recykluje a spoustu dalších věcí se v tuhle chvíli určitě ještě učí. V minulém životě byla Jára Cimrman, v současnosti aspiruje na titul mistryně světa v multitaskingu a v budoucnu by se ráda stala první českou kosmonautkou.

Jak to všechno začalo?

Máma s dcerou pořád něco vymýšlely… Byly kreativní, jak se teďka odborně říká. Máma písmomalířka, navíc zručná, schopná vyrobit i raketu do vesmíru. Dceruška s rukama levýma, zato s nápady a foťákem za milión. Co vám budu povídat, práce měly hromadu.

Po čase to mámě a dceři přerostlo přes hlavu a nevěděly, jak dál. Tu se objevila Paní Betyová — trochu víla, trochu čarodějnice a trochu génius. A tak to všechno začalo. Její vytrvalost a elán potřebovaly. 

A jak to pokračuje?

Paní Betyová jim to všechno zorganizovala, vytvořila web, založila Instagram a rozjela tenhle blog. Chce z nich udělat influencerky, celebrity a moderní podnikatelky. Jak se jí to daří? Posuďte sami.

Užijte si čtení.

Vaše Paní Betyová

Více příspěvků

audiokniha hostů ve formě retro telefonu

Audiokniha na svatbu

Paní Betyová přichází s novou bombou – audiokniha hostů ve formě retro telefonu! A jak to funguje? Prostě zvednete sluchátko a nahráváte! 📞🎙️ S hlasovkami,

Celý příspěvek »

Vánoce na míru

Je to tu! Ta krásná a zářící doba vánoční! 🌟 A co dělá Vánoce ještě lepší? Samozřejmě, VÁNOČNÍ BAŇKY NA PŘÁNÍ! Baňky si můžete objednat

Celý příspěvek »

Paní Betyová používá soubory cookie. Chtěla, abyste to věděli.

Paní Betyová děkuje za zprávu a co nejdřív se Vám ozve.