Zdraví Vás Paní Betyová!

Paní Betyová je projekt mámy a dcery, které už toho měly tolik, že si musely vymyslet další paní. Paní Betyová fotí, píše, grafikuje, svatbuje, drhá, upcykluje, recykluje a spoustu dalších věcí se v tuhle chvíli určitě ještě učí. V minulém životě byla Jára Cimrman, v současnosti aspiruje na titul mistryně světa v multitaskingu a v budoucnu by se ráda stala první českou kosmonautkou.

Jak to všechno začalo?

Máma s dcerou pořád něco vymýšlely… Byly kreativní, jak se teďka odborně říká. Máma písmomalířka, navíc zručná, schopná vyrobit i raketu do vesmíru. Dceruška s rukama levýma, zato s nápady a foťákem za milión. Co vám budu povídat, práce měly hromadu.

Po čase to mámě a dceři přerostlo přes hlavu a nevěděly, jak dál. Tu se objevila Paní Betyová — trochu víla, trochu čarodějnice a trochu génius. A tak to všechno začalo. Její vytrvalost a elán potřebovaly. 

A jak to pokračuje?

Paní Betyová jim to všechno zorganizovala, vytvořila web, založila Instagram a rozjela tenhle blog. Chce z nich udělat influencerky, celebrity a moderní podnikatelky. Jak se jí to daří? Posuďte sami.

Užijte si čtení.

Vaše Paní Betyová

Více příspěvků

Paní Betyová používá soubory cookie. Chtěla, abyste to věděli.

Paní Betyová děkuje za zprávu a co nejdřív se Vám ozve.