Paní Betyová a termolis

Známe to všichni. Něco hrozně hrozně hrozně moc chceme a pak to dostan… koupíme. Paní Betyová je mistryně devíti řemesel, ale taky pořád jen člověk. I ona má své materiální sny. A plní si je.

Paní Betyová se netají svou láskou k upcyklaci. Když to jde, snaží se z „ničeho“ udělat „něco“ a co už „něco“ je, přetvořit na „něco víc“. Zkoušela z láhví dělat svíčky, ze zavařovaček lampy a tisknout na recyklovaný papír. Co ale vždy chtěla zkusit a chyběla jí k tomu potřebná mašinka, bylo nažehlování.

Sekáče navštěvuje ráda a často a mnohokrát ji napadlo, že tohle triko nebo tahle košile si zaslouží druhý život. Malé vylepšení, vtipný nápis nebo padnoucí nažehlovačka a z nepotřebného kousku je najednou základ šatníku.

Z myšlenky se stal nápad a nápad se přece musí realizovat. Aspoň ve světě Paní Betyové.

S hrdostí vám tedy Paní Bé představuje novinku ve svém arzenálu Cricut EasyPress kompaktní termolis, díky kterému už přetvořila 4 secondhandová trika, 3 trika ze dna skříně a jednu tašku.

Co s ním plánuje? Vyrábět vám (nejen) trika na míru na svatbu, rozlučku se svobodou nebo narozeniny. Vylepšovat bundy, košile i kalhoty. A nejlépe z věcí z druhé ruky.

Upcyklaci zdar!

Paní Betyová

Více příspěvků

Paní Betyová používá soubory cookie. Chtěla, abyste to věděli.

Paní Betyová děkuje za zprávu a co nejdřív se Vám ozve.