Paní Betyová v TV

Paní Betyovou ještě nikdo neviděl, ale všichni věřili, že existuje. Když přišla nabídka z televize, nešlo to jinak a musela odhalit svou tvář. Pozvali si ji do Dobrého rána na ČT, kde celé republice ukázala, jak si doma vyrobit fotoalbum.

Scrapbooking je složenina slov scrap (ústřižek, zbytek) a book (kniha) a jak už název napovídá, jedná se o tvorbu alb nebo deníků doslova ze všeho, co doma najdete. Paní Betyová se v Dobrém ránu věnovala tvorbě fotoalba z cest a mini alba pro miminko.

CO BUDETE POTŘEBOVAT?

Při tvorbě fotoalba z cest budete určitě potřebovat šanon, album nebo složku, do které jednotlivé listy budete vkládat, vyvolané fotografie z dovolené nebo výletu, pohlednice, průvodce a další artefakty (mince, vstupenky, lístky z MHD). Paní Betyová při výrobě nedá dopustit na štítkovač, instatní fotoaparát, děrovačku, samolepící pásku a co největší množství nejrůznějších různých papírů.

Výroba fotoalba z cest: https://www.ceskatelevize.cz/porady/10435049455-dobre-rano/422236100071026/cast/901159/

Výroba minialba pro miminko je podstatně méně náročná na materiál. Stačí vám jakýkoliv tvrdý papír, který si složíte. Když není dost dlouhý, tak jednotlivé kusy jednoduše přilepíte k sobě a album si uděláte tak velké, jak je potřeba. Pak stačí vlepit fotky, připojit k nim text nebo samolepky a je hotovo. Jestli si ho chcete vyšperkovat, můžete si „pohrát“ ještě s úvodní stránkou.

Výroba minialba: https://www.ceskatelevize.cz/porady/10435049455-dobre-rano/422236100071026/cast/901179/

Více příspěvků

audiokniha hostů ve formě retro telefonu

Audiokniha na svatbu

Paní Betyová přichází s novou bombou – audiokniha hostů ve formě retro telefonu! A jak to funguje? Prostě zvednete sluchátko a nahráváte! 📞🎙️ S hlasovkami,

Celý příspěvek »

Vánoce na míru

Je to tu! Ta krásná a zářící doba vánoční! 🌟 A co dělá Vánoce ještě lepší? Samozřejmě, VÁNOČNÍ BAŇKY NA PŘÁNÍ! Baňky si můžete objednat

Celý příspěvek »

Paní Betyová používá soubory cookie. Chtěla, abyste to věděli.

Paní Betyová děkuje za zprávu a co nejdřív se Vám ozve.