Párty hry pro snoubence

Všichni chceme být svědci, ale nikdo z nás neví, co to obnáší. A teď si všichni lámeme hlavu nad tím, jak splnit všechny ty povinnosti, které to s sebou přináší. Zorganizovat rozlučku se svobodou je jeden ze základních úkolů svědka nebo svědkyně. A Paní Betyová vám řekne, jak na to. Efektivně, kreativně a s příslibem skvělých výsledků.

Top 5 párty her na rozlučku se svobodou

  • Nevěsta vs Ženich

Tohle je rozlučkový evergreen. Pokud chystáte rozlučku pro nevěstu, zeptejte se před rozlučkou ženicha na 10 – 15 otázek. Ty si zaznamenejte písemně nebo nejlépe na video. Na rozlučce se nevěsty zeptejte na ty stejné otázky a po každé odpovědi přečtětě nebo pusťte i odpověď ženicha. Zábava zaručena!

TIP PANÍ BETYOVÉ: Stáhněte si zdarma seznam otázek ke hře Nevěsta vs Ženich

  • Poznej spodní prádlo

Poproste všechny hosty rozlučky, aby koupili spodní prádlo podle kterého je nevěsta nebo ženich zaručeně poznají. Jmenujete se Kocourek? Tak to si žádá trenky s kočičkama. Milujete Harryho Pottera a nevěsta to ví? Tak to byste ji měla přinést kalhotky s motivem Nebelvíru.

  • Zlobivá panenka

Pořiďte několik panenek a plastelínu a poproste hosty, aby jim přimodelovaly mužské části. Tahle hra je trefou do černého na rozlučku nevěsty. Je vždy překvapením, jak jsou hosté kreativní a soutěživí. Pro nejlepší sochaře si můžete připravit i cenu.

  • Bridezilla & Groomzilla

Tahle hra je ideální pro nevěsty a ženichy, kteří si sami ze sebe umí udělat srandu. Určete styl a počet jednotlivých kousků oblečení a doplňků a poproste všechny hosty, aby přinesli to nejhorší z daných věcí, co doma najdou. Od korálků přes vtipné brýle až po zlaté legíny. Oblečte do tohoto „kostýmu“ nevěstu nebo ženicha ihned nebo na ně jednotlivé kousky přidávejte během celého večera.

  • Jak dobře se znáte?

Zná opravdu nevěsta ženicha a ženich nevěstu? Díky této zábavné hře to zjistíte. Zdánlivě jednoduché otázky jsou těžší, než vypadají. Ještě větší zábavu si zajistíte, když dáte nevěstě nebo ženichovi vtipné tresty nebo úkoly za špatné odpovědi.

TIP PANÍ BETYOVÉ: Stáhněte si zdarma seznam otázek ke hře „Jak dobře se znáte?“

Spoustu zábavy a nezapomenutelných večerů přeje Paní Betyová

Více příspěvků

audiokniha hostů ve formě retro telefonu

Audiokniha na svatbu

Paní Betyová přichází s novou bombou – audiokniha hostů ve formě retro telefonu! A jak to funguje? Prostě zvednete sluchátko a nahráváte! 📞🎙️ S hlasovkami,

Celý příspěvek »

Vánoce na míru

Je to tu! Ta krásná a zářící doba vánoční! 🌟 A co dělá Vánoce ještě lepší? Samozřejmě, VÁNOČNÍ BAŇKY NA PŘÁNÍ! Baňky si můžete objednat

Celý příspěvek »

Paní Betyová používá soubory cookie. Chtěla, abyste to věděli.

Paní Betyová děkuje za zprávu a co nejdřív se Vám ozve.