Vánoce: Jak se obléct na focení

Pokud se rozhodnete udělat své rodinné nebo párové vánoční focení v přírodě, můžete se těšit na úžasnou kulisu jehličnanů a když budete mít štěstí i zářícího sněhu. Co se týče oblečení, jaké barvy a styly budou na fotografiích vypadat nejlíp? Paní Betyová má pro vás několik tipů, které vám pomohou vytvořit na fotkách dokonalou vánoční atmošku.

1. Zvolte přírodní barvy:

Pokud chcete, aby vaše fotky vynikly v přírodním prostředí, zvolte barvy, které budou ladit spolu i s vánoční atmosférou. Klasická volba je červená, která krásně kontrastuje se zeleným pozadím jehličí. Dále můžete zvážit tmavší odstíny zelené, hnědou, šedou, bílou nebo krémovou. Důležité je, abyste se hlavně sladili mezi sebou.

2. Zvolte jednoduché vzory:

Méně je někdy více, a to platí i pro vzory na oblečení. Vyhněte se sportovnímu oblečení nebo oblečení s velkými nápisy, které bdo přírody zkrátka nezapadají. Jednoduché a subtilní vzory, jako jsou proužky nebo drobné květiny, jsou v pořádku, pokud nejsou příliš výrazné.

3. Myslete na pohodlí

I když focení venku může být krásné, v zimním období byste měli myslet i na pohodlí. Tip Paní Betyové je vrstvení. Můžete si dát své stylové kousky a pod ně přidat teplejší triko nebo termoprádlo. Focení zpravidla trvá maximálně 30 minut, takže se nemusíte bát, že byste zmrzli. Samozřejmě nezapomeňte na pohodlnou obuv, zejména pokud bude sníh nebo náledí.

Pro více tipů, sledujte Paní Betyovou. Nebo se rovnou objednejte na její vánoční focení. V Hněvošicích v neděli 10. 12. a v Olomouci po domluvě. Cena focení je 1200 Kč.

Více příspěvků

audiokniha hostů ve formě retro telefonu

Audiokniha na svatbu

Paní Betyová přichází s novou bombou – audiokniha hostů ve formě retro telefonu! A jak to funguje? Prostě zvednete sluchátko a nahráváte! 📞🎙️ S hlasovkami,

Celý příspěvek »

Vánoce na míru

Je to tu! Ta krásná a zářící doba vánoční! 🌟 A co dělá Vánoce ještě lepší? Samozřejmě, VÁNOČNÍ BAŇKY NA PŘÁNÍ! Baňky si můžete objednat

Celý příspěvek »

Paní Betyová používá soubory cookie. Chtěla, abyste to věděli.

Paní Betyová děkuje za zprávu a co nejdřív se Vám ozve.