Svatební oznámení: Trendy 2021

Teď si představte to nejhorší svatební oznámení, které jste kdy viděli. Jsou na něm prstýnky? Špatně nafocený portrét snoubenců? Čtyřlístek? Podkova? Beruška? Brrr… Takhle ho přece nechcete. Stejně jako nefrčí korzetové svatební šaty, tak už nefrčí písmo Comic Sans a motýlci. I svatební oznámení podléhá trendům a vy budete mít o starost navíc. Ale s Paní Betyovou to bude hezká starost. Pohodlně se usaďte, jsou tady nejnovější trendy roku 2021.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je Beige-Lesbian-Wedding-Thank-You-Card2.png.

Rok 2021 zjednodušuje

Už po vás nikdo nechce infantilní obrázky. Kvalitní papír a jednoduchý design úplně postačí. Rok 2021 přeje minimalistům.

Kdybyste se přece jen nechtěli vzdát barviček

Paní Betyová i ti, kteří nastavují trendy (tedy vy) ví, že všem nestačí pár písmenek a hezká obálka. Když už se berou, chtějí barvy, květinky a kudrlinky. Prostě radost ze života na papíře.

Když to chcete po svém

Paní Betyová nezapomíná ani na ty, kteří se nedrží žádných pravidel. Nestandardní materiály, provedení i barevnost. I tohle Paní Bé umí. Grafický návrh je v tomhle případě pouze začátek.


SVATEBNÍ OZNÁMENÍ PRO MINIMALISTY:


SVATEBNÍ OZNÁMENÍ PRO BOHÉMY:


SVATEBNÍ OZNÁMENÍ PRO TRENDSETTERY:

Jste minimalista, květinová víla nebo se nebojíte nejnovějších trendů a chcete něco extra? Ozvěte se Paní Betyové, napište svou představu a vytvořte spolu jedinečné svatební oznámení. To vaše.

Více příspěvků

audiokniha hostů ve formě retro telefonu

Audiokniha na svatbu

Paní Betyová přichází s novou bombou – audiokniha hostů ve formě retro telefonu! A jak to funguje? Prostě zvednete sluchátko a nahráváte! 📞🎙️ S hlasovkami,

Celý příspěvek »

Vánoce na míru

Je to tu! Ta krásná a zářící doba vánoční! 🌟 A co dělá Vánoce ještě lepší? Samozřejmě, VÁNOČNÍ BAŇKY NA PŘÁNÍ! Baňky si můžete objednat

Celý příspěvek »

Paní Betyová používá soubory cookie. Chtěla, abyste to věděli.

Paní Betyová děkuje za zprávu a co nejdřív se Vám ozve.