Valentýnské pexeso

Valentýn klepe na dveře a všichni si opět kladou otázku, slavit či neslavit? Paní Betyové je to jedno a radí: Prostě si ho užijte. Jen tak.

Nemusíte vybrakovat květinářství nebo vykoupit všechny dortíky v cukrárně (to platí pro zadané i nezadané). Paní Betyové razí vždy ta nejlepší řešení. V tomto případě to znamená udělat si na toho druhého prostě a jednoduše čas. Věnovat někomu svou pozornost a to nejcennější co máme – čas, je přece tak krásné!

A tak (ostatně jako vždy) se zrodil nápad.

Je spousta věcí, které si říkáme nebo které bychom si chtěli říct. Někdy chybí odvaha, někdy ten správný okamžik a někdy jen zapomeneme, že by tato slova mohla druhého hodně potěšit.

Paní Betyová si dala domácí úkol a všechna tato milá slova vypsala a vytvořila z nich Valentýnské pexeso. Cílem pexesa je najít dvojici karet, které k sobě nejvíc sedí. Tak jako vy.

Stáhnout si ho můžete zdarma.

Pexeso je pro všechny, pokud se vám hodí varianta jen pro kluky nebo jen pro holky, vytiskněte si stránku 2x a nepotřebnou variantu zahoďte. Nezapomeňte nastavit oboustranný tisk, 2 stránky na list a milujte se! Nejen na Valentýna.

P.S.: A co takové svatební pexeso na míru jako dárek pro hosty? Chtěli byste? Napište.

Paní Betyová

Více příspěvků

audiokniha hostů ve formě retro telefonu

Audiokniha na svatbu

Paní Betyová přichází s novou bombou – audiokniha hostů ve formě retro telefonu! A jak to funguje? Prostě zvednete sluchátko a nahráváte! 📞🎙️ S hlasovkami,

Celý příspěvek »

Vánoce na míru

Je to tu! Ta krásná a zářící doba vánoční! 🌟 A co dělá Vánoce ještě lepší? Samozřejmě, VÁNOČNÍ BAŇKY NA PŘÁNÍ! Baňky si můžete objednat

Celý příspěvek »

Paní Betyová používá soubory cookie. Chtěla, abyste to věděli.

Paní Betyová děkuje za zprávu a co nejdřív se Vám ozve.