Svatební trendy 2022 pro maximalisty

Kuoláry se šíří drb, že svatební sezóna 2022 nám navrátí velké svatby a velkolepé oslavy. A protože Paní Betyová je těch kuolárů součástí, bude tomu ráda věřit. Po 2 letech malých svateb, oslav za „zavřenými dveřmi“ a dvou sezón plných nejistot bychom se pomalu měli vrátit do svatebního normálu.

Svatební sezóna 2022 bude plná kontrastů. Trendem budou velkolepé tematické oslavy dotáhnuté to posledního detailu, bohatá výzdoba a maximalismus, ale také eco friendly svatby, elektronická svatební oznámení a udržitelnost. Paní Betyová proto sepsala trendy roku 2022 jak pro požitkáře a maximalisty, tak pro minimalisty a ochránce planety.

Velká svatba, to je hodně starostí.

Svatba v roce 2022 pro požitkáře

Sníte o velké svatbě se všemi, které tam chcete mít, s bohatým rautem i programem a na místě, které jste si vysnili? Nechcete se limitovat rozpočtem ani vládními opatřeními? Tak tento text je přesně pro vás.

  • Pokud jste fanoušky velké svatby s mnoha hosty a neomezeným rozpočtem, začínají být v Česku populární svatební víkendy a několikadenní oslavy. Budete mít aspoň čas pověnovat se všem hostům.
  • Jste fanoušci Harryho Pottera, fantasy, Matrixu nebo devadesátek? Tak byste mohli zkusit další trend tematické svatby (popř. rozlučky se svobodou) Nezapomeňte ale, že požadavky na dress code musíte dát hostům vědět dostatečně dopředu a detailně je popsat. A brát na vědomí, že všichni z něj nemusí být nadšeni.
  • Jako správní požitkáři máte rádi maximalismus ve všem. V případě, že fandíte početným dekoracím a vyladěním detailům, několikapatrovým dortům a několikachodovým menu, doporučuje Paní Betyová najmout si svatební agenturu. Agentura vám (už) za nižší desítky tisíc korun naplánuje svatbu na klíč a přesně podle vašich představ. Chcete nějakou osvědčenou? Paní Betyová doporučuje holky ze Simply Yes.
  • Tento trend dostal pandemií nový rozměr. Svatba venku vám totiž umožní její konání i když se epidemická situace zhorší. Trendy jsou venkovní svatby v boho stylu konané ve velkém party stanu s macramé dekoracemi a světýlky. Svatby v lese pod širým nebem nebo elegantní svatby v zahradách početných českých zámečků. Dejte si při výběru místa pozor, abyste po večerce nerušili sousedy a aby byl blízko i úkryt, kdyby začalo pršet.
  • Jste dobrodruzi nebo chcete svatbu, kterou svět ještě neviděl? Přesně pro vás je trend zážitkových svateb. Vdát se můžete během plavby na lodi, při seskoku padákem, pod vodou nebo třeba v jeskyni. Zážitkové ale nemusí být jen místo. Zažítek můžete nachystat hostům v podobě netradičního menu, nevšedního programu nebo nezvyklé zábavě – zkuste vystoupení oblíbené celebrity, virtuální realitu, hospodský kvíz, opravdu mimořádný fotokoutek, survival game, zážitkové bary nebo molekulární gastronomii.

Více příspěvků

audiokniha hostů ve formě retro telefonu

Audiokniha na svatbu

Paní Betyová přichází s novou bombou – audiokniha hostů ve formě retro telefonu! A jak to funguje? Prostě zvednete sluchátko a nahráváte! 📞🎙️ S hlasovkami,

Celý příspěvek »

Vánoce na míru

Je to tu! Ta krásná a zářící doba vánoční! 🌟 A co dělá Vánoce ještě lepší? Samozřejmě, VÁNOČNÍ BAŇKY NA PŘÁNÍ! Baňky si můžete objednat

Celý příspěvek »

Paní Betyová používá soubory cookie. Chtěla, abyste to věděli.

Paní Betyová děkuje za zprávu a co nejdřív se Vám ozve.