Zdraví Vás Paní Betyová!

Kdo je Paní Betyová? Paní Betyová je projekt mámy a dcery, které už toho měly tolik, že si musely vymyslet další paní.

Paní Betyová fotí, píše, grafikuje, svatbuje, drhá, upcykluje, recykluje a spoustu dalších věcí se v tuhle chvíli určitě ještě učí. V minulém životě byla Jára Cimrman, v současnosti aspiruje na titul mistryně v multitaskingu a v budoucnu by se ráda stala první českou kosmonautkou.

Jak to všechno začalo?

Máma s dcerou pořád něco vymýšlely… Byly kreativní, jak se teďka odborně říká. Máma písmomalířka, navíc zručná, schopná vyrobit i raketu do vesmíru. Dceruška s rukama levýma, zato s nápady a foťákem za milión. Co vám budu povídat, práce měly hromadu.

Po čase to mámě a dceři přerostlo přes hlavu a nevěděly, jak dál. Tu se objevila Paní Betyová — trochu víla, trochu čarodějnice a trochu génius. A tak to všechno začalo. Její vytrvalost a elán potřebovaly. 

A jak to pokračuje?

Paní Betyová jim to všechno zorganizovala, vytvořila web, založila Instagram a rozjela tenhle blog. Chce z nich udělat influencerky, celebrity a moderní podnikatelky. Jak se jí to bude dařit? To se ještě uvidí.

Užijte si čtení.

Více příspěvků

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Paní Betyová děkuje za zprávu a co nejdřív se vám ozve.