Co darovat ke Dni Matek?

Dárky jsou pro Paní Betyovou relativně jednoduchá záležitost. Buď něco vyrobí nebo… Ona vlastně vždycky něco vyrobí (když teda zrovna něco neuvaří nebo neupeče). Člověk by totiž nevěřil, kolik možností u výroby dárků má, kdyby neznal Paní Betyovou. Ta má pokaždé nějaké eso v rukávu a dá vám na počkání tip na spoustu personalizovaných dárků.

Jaké dárky můžete vyrobit maminkám? Květina, čokoláda nebo víno je klasika. Pokud se ale chcete letos blýsknout, zkuste některý z tipů Paní B.:

Malovaný hrnek nebo sklenička

Umělecké vlohy má v sobě každý. Ať bude výsledek jakýkoliv věřte, že mámu to potěší. Věnovali jste svůj čas a možná dali všanc svou reputaci. A to se počítá. Pokud si na to netroufnete, vše pořídíte u Paní B.

Přáníčko

Pamatujete, jak nás paníčelky ve školce a později škole nutili vyrábět přáníčka? A pamatujete, jak vám je onehdá maminka ukazovala, protože je má všechny do jednoho schované v šuplíku? Tak vidíte.

Jak na to? Můžete ho koupit u Paní Betyové, použít štítkovač, razítka, udělat ho na počítači nebo ho vytvořit ručně. Má nějakou oblíbenou hlášku? Šup tam s ní!

Keramická dekorace

Nebude to úplně tak keramická jako spíš moduritová dekorace. Demi Moore v duchovi to s keramikou šlo, ale kdo má doma hrnčířský kruh a pec na keramiku? Moc lidí ne, proto vznikl modurit, který uschne na vzduchu. Hrneček na kávu z něj sice neuděláte, ale nejrůznější dekorace ano. Stačí vám klasická vykrajovátka a razítka s písmeny. A ano, Paní Betyová vyrábí i toto.

Svíčka

Vyrobit svíčku zní extrémně složitě, ale není. Nemusíte nutně kupovat vosk, můžete použít staré svíčky, které nalámete, dáte do zavařeninové sklenice a ve vodní lázni necháte vosk rozpustit. Možná z nich zbydou i nějaké knoty, které si můžete nachystat do nádoby. Použijte starý hrníček, plechovku nebo starou láhev od jejího oblíbeného vína. Do vosku můžete přidat vůni a opatřit ho personalizovanou etiketou.

Album

Jak si doma vyrobit album učila Paní Betyová celý národ v TV. „Zkuste to, je to jednoduché!“, říkala. Použijte fotky, vzpomínkové artefakty, cokoliv. Lepte, stříhejte, skládejte. Udělejte všechno proto, abyste mámu rozbrečely.

Více příspěvků

audiokniha hostů ve formě retro telefonu

Audiokniha na svatbu

Paní Betyová přichází s novou bombou – audiokniha hostů ve formě retro telefonu! A jak to funguje? Prostě zvednete sluchátko a nahráváte! 📞🎙️ S hlasovkami,

Celý příspěvek »

Vánoce na míru

Je to tu! Ta krásná a zářící doba vánoční! 🌟 A co dělá Vánoce ještě lepší? Samozřejmě, VÁNOČNÍ BAŇKY NA PŘÁNÍ! Baňky si můžete objednat

Celý příspěvek »

Paní Betyová používá soubory cookie. Chtěla, abyste to věděli.

Paní Betyová děkuje za zprávu a co nejdřív se Vám ozve.